باورها

ساخت وبلاگ

80 پیرمرد و 80 پیرزن را انتخاب کردند .یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با 40 سال پیش ساختند ،غذاهای 40 سال پیش در این شهرک پخته می شد ،خط روی شیشه های مغازه ها ،فرم مبلمان ، آهنگها،فیلم های قدیمی ،اخباری که از رایو و تلویزیون پخش می شد را مطابق با 40 سال قبل ساختند بعد این 160 نفر را از هر نظر آزمایش کردند.

تعداد موی سر،رنگ موی سر، نوع استخوان،خمیدگی بدن،لرزش های دست ها،لرزش صداها ،میزان فشار خون...

بعد این 160 نفر را به داخل این شهرک بردند،بعد از گذشت 5 الی 6 ماه کم کم پشتشان صاف شد ،راست می ایستادند لرزش دست ها به طور ناخودآگاه از بین رفت ،لرزش صدا خوب شد.ضربان قلب مثل افراد جوان شد ،رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد چین و چروک ها دست و صورت از بین رفت....

 

علت چه بود

خیلی ساده ،آن ها چون مطابق با 40 سال پیش زندگی کردند باور کرده بودند 40 سال جوانتر شده اند.انسان ها همان گونه که باور داشته باشند می توانند بیندیشند . ی آدمی است که در هر لحظه به او القا می کند که چگونه بیندیشد.اصولا فرق میان باورهای آنان است .انسان های موفق با باورهای عالی ،موفقیت را برای خود خلق می کنند .انسان های ثروتمند ،باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت می روند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود می رسند.

قانون زندگی قانون باورهاست،باور های عالی سرچشمه همه موفقیت های بزرگ است توانمندی  یک انسان را باور های او تعیین می کند.

انسان ها هر آنچه را باور دارند خلق می کنند. باورهای شما را در زندگی می سازند .زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه ها ،اندیشه ها عامل اولیه اقدام ها و اقدام ها عامل اصلی دستاوردها هستند.

#سجادطباطباییان#بمب_انرژی#مشاوره#انگیزه#انگیزش#راهپویان_پرواز#کنکور#همایش#مشاوره_تحصیلی

 

sajadtabatabaeeian#

 

#moshavere  #konkur#rahpouyanparvaz#rahpooyanparvaz#angizesh#bombenergy#konkoor

 

 

+ نوشته شده توسط N.A.S.I در چهارشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۶ و ساعت 17:24 |
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 23:28

close
تبلیغات در اینترنت