فردا یعنی هیچ وقت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
سه کارورزدر دوزخ قرار بود که همراه استاد خود جهت کارورزی و کسب تجربی علمی به روی زمین  بیایند.استاد دوره کارآموزی از آنها سوال می کند که برای فریب و اغفال مردم از چه فنونی استفاده خواهد کرد؟شیطانک اولی می گوید:من فکر می کنم از شیوه کلاسیکی بهره خواهم جست به این معنی که  به مردم خواهم گفت :خدایی در کار نیست پس گناه را به تند باد بسپارند و از زندگی لذت ببرند.شیطانک دومی گفت :من فکر می کنم که به مردم خواهم گفت که جهنمی در کار نیست پس گناه رابه تندباد بسپارید و از زندگی لذت ببرید.

شیطانک سومی گفت که من فکر می کنم از شیوه عوامانه تری استفاده خواهم کرد.من به مردم خواهم گفت که جای عجله و شتاب نیست.فرصت برای توبه و آنچه مایلید به دست آوردید بسیار است پس گناه را به تند بسپارید و از زندگی ببرید .

نکته :سوال مهم :شما آیابه  کدامین شیطانک گوش سپرده اید؟انجام چه کاری زا در زندگی به تعویق انداخته اید؟قدر فرصت های امروزتان را بدانید و به یادداشته باشید امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودید.

#سجادطباطباییان#بمب_انرژی#مشاوره#انگیزه#انگیزش#راهپویان_پرواز#کنکور#همایش#مشاوره_تحصیلی

sajadtabatabaeeian#

#moshavere  #konkur#rahpouyanparvaz#rahpooyanparvaz#angizesh#bombenergy#konkoor

+ نوشته شده توسط N.A.S.I در سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۶ و ساعت 14:18 |
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 9 دی 1396 ساعت: 23:28
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها